Aktualności

12 czerwca 2017 17:19 | Aktualności

"Sobota z rodzinką"

Dziękujemy wszystkim, którzy 10 czerwca wzięli udział w uroczystym Dniu Matki, Ojca i Dziecka pod hasłem „Sobota z rodzinką”. Spotkanie rozpoczęło się występami najmłodszych dzieci na dużej scenie. Mali artyści przygotowali dla swoich rodziców wspaniały pokaz swych możliwości i umiejętności teatralnych.
Mimo nie najlepszych warunków atmosferycznych, wszyscy świetnie się bawili. Na sali gimnastycznej podziwialiśmy występy starszych uczniów. Oklaskom nie było końca!
Po części artystycznej uczniowie mieli mnóstwo darmowych atrakcji. Każdy mógł mieć kolorowe włosy, pomalowaną twarz. Nie lada gratką były modelowane z balonów zwierzątka, bransolety, miecze i inne przedmioty. Chętni wykonywali dla swych rodziców rysunki na profesjonalnym płótnie malarskim. W tle połyskiwały ogromne bańki mydlane. Na boisku szkolnym odbywały się szaleństwa na dmuchanej zjeżdżalni, prawdziwą sztuką było ustanie w kuli wodnej. Starsi sprawdzali swe umiejętności strzeleckie celując do tarcz. Wszyscy obecni mogli zająć miejsce w radiowozie Policji z Posterunku w Kołaczycach, podziwiać sprzęt strażacki oraz możliwości wozu bojowego OSP KSRG z Brzysk. Na głodnych i spragnionych czekały kiełbaski , świeże pieczywo i soczki, a na zakończenie każdy otrzymał paczuszkę słodkości. Dodatkowo można było się posilić pysznymi goframi i popcornem. Atrakcjom nie było końca…
Składamy serdeczne podziękowania naszym sponsorom i sympatykom:
Firmom „Astra” i „Robod”, BS w Kołaczycach, Piekarni „Kołacz”, Władzom lokalnym, Policji, Straży Pożarnej oraz Radzie Rodziców.

Przeczytano: 568 razy. Wydrukuj|Do góry

Sobota z rodzinką